“Yeni Nesil Kumaş Boyama Makineleri, New Generation Fabric Dyeing Machineries”

POLİDEM - KUMAŞ BOYAMA MAKİNELERİ

Kumaş Boyama Makineleri üreten firmamız kaliteyi İlke edinmiş kadrosunu, hizmet içi eğitimleriyle sürekli olarak desteklemektedir."

Polidem Makine İnşaat San. ve Tic. A.Ş., 2023 yılında kurulan ve kumaş boyama makineleri ile sanayide kullanılan özel amaçlı makinelerin üretimini yapan bir firmadır. Çorlu Trakya Sanayi Sanayi’de 1500 m2 kapalı alana sahip fabrikasında faaliyet gösteren Polidem, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak gelişimini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutarak kurulan Polidem, takım olma ruhuyla çalışmalarına devam etmektedir. Kaliteyi ilke edinmiş kadrosunu, hizmet içi eğitimleriyle sürekli olarak desteklemektedir.

Polidem, kumaş boyama makineleri sektörünün günümüzde karşılaştığı en ciddi problemler olan yüksek enerji maliyetleri ve çevresel etkileri azaltmak için tasarladığı SmartPro HT Kumaş Boyama Makinesi ile sektörde fark yaratmaktadır. Bu makine, her tipte pamuk, polyester, naylon, keten, bambu, viskon ve bunların likra karışımı örgü ve dokuma kumaşları maksimum yüzey kalitesi ile boyayabilmektedir. Ayrıca, Polidem, tüm sektörlerde aparat ve özel amaçlı makine tasarımı ve üretimi konusunda da uzmanlaşmıştır. Polidem, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunmakta ve projelerini anahtar teslim olarak gerçekleştirmektedir.

Polidem, stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincine sahip bir yönetim anlayışına sahiptir. Üretim politikasında sürekli olarak müşteri memnuniyeti ve kalite prensiplerini ön planda tutan Polidem, bu ilkeler ışığında üretimlerine devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme ilkesinden taviz vermemektedir.

polidem, kumaş boyama makinesi, kumaş boyama makineleri

Teknik Servis Talep Formu oluşturun.

KALİTE
KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteye önem veriyoruz!

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı,
  • Sürekli iyileştirme kültürünü benimseyerek faaliyetlerimizi verimli, etkin ve ekonomik bir şekilde yürütmeyi,
  • Teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün ve hizmetlerimizi yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde geliştirmeyi,
  • Çalışanlarımızın yetkinlik, motivasyon ve katılımını artırmak için eğitim, ödüllendirme ve kariyer planlama imkanları sağlamayı,
  • İş sağlığı ve güvenliği ile çevre koruma konularında yasal ve diğer şartlara uyarak riskleri azaltmayı ve kaynakları verimli kullanmayı,
  • Paydaşlarımızla güvene dayalı, uzun vadeli ve karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmayı,
  • Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli olarak gözden geçirerek performansımızı ölçmeyi ve iyileştirmeyi,
YENİ HABERLER
Yeni Haberler

Son Gönderiler

Web Sitemiz Aktiftir.

Polidem Makine İnşaat San. ve Tic. A.Ş..

Continue Reading